مشاوره و سفارش

انواع مواد غذایی

گروه کارخانجات تولیدی جنوب با هدف فروش انواع مواد غذایی کار خود را شروع کرد و با تمرکز بر تولید و صادرات انواع خرما و مشتقات آن ،در تلاش است تا با کیفیت ترین محصول را در اختیار مشتری قرار دهد.ما معتقدیم مشتری کارفرمای ماست و هرآنچه خواسته مشتری است تامین می کنیم.

خرما

گیاهی تک‌لپه‌ای و گرمسیری جزو تیره نخلها است که میوهاش خوراکی و دارای هسته‌ای سخت و پوست نازک و طعم شیرین که به شکل خوشه‌ای بزرگ از شاخه آویزان می‌گردد و برگ‌های آن بزرگ است. ارتفاع نخل به ۱۰ تا ۲۰ متر یا بیشتر می‌رسد.

خواص خرما

خرما مناسب برای بارداری است.برای مبتلایان به دیابت هم، خرما می‌تواند بخشی از یک رژیم غذایی سالم باشد. فرد مبتلا به دیابت تا زمانی که دیابتش تحت کنترل باشد می‌تواند؛ روزانه ۱ تا ۲ خرما در روز مصرف کند، مرتباً ورزش کند و برنامه‌های غذایی سالم خود را رعایت و اجرا کند. دارای پروتئین ها و مواد مغذی بسیاری است.برای اسهال مفید است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
خرما-سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرویجات-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

شماره ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۹۴۱۶

ایمیل

karimimehdi984@gmail.com

آدرس

استان فارس شهرستان لامرد بلوار جمهوری مجتمع الماس جنوب طبقه همکف راهرو B , پلاک ۱۳۰ دفتر فروش کارخانجات تولیدی جنوب

درباره ما :

مجموعه تولیدی جنوب، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع خرما و کنسرو آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه تولیدی جنوب

مهدی کریمی

Call Now Buttonتماس بگیرید